הכנה ללידה

הכנה ללידה טבעית זה אחד מאותם הדברים שלא כדי לוותר עליהם, בין אם מדובר על הלילה הראשונה ובין אם מדובר על כל לידה אחרת. לידה זה תמיד אירוע מרגש שאנחנו רוצות שיסתיים בצורה הטובה ביותר, כלומר, עם ילד חדש שמגיח לעולם ועם בריאותנו האישית. זה נכון שהעידן שבו אנחנו חיים זה עידן של טכנולוגיה מרובה ורמת הרפואה גבוהה ביותר, אך אם נעצור וניזכר שאנחנו בעצם יודעות ללדת באופן טבעי נוכל לעשות זאת בקלות וגם ללא קשיים גדולים מידי.

סדנת הכנה ללידה

שמי קרן אור איזראילוב ואני עוסקת בכל מה שקשור ללידה. אני דולה במקצועי ואני מלווה נשים לכל אורך ההיריון, עד רגע הלידה וגם לאחר מכן, כך שאיתי אתן בידיים טובות. אני מאמינה שאפשר ללדת בצורה טבעית ואני גם מאמינה שלידה כזאת יכולה לעשות רק טוב לאם ולרך הנולד, ולכן אני מציעה שירות שכולל:

  • סדנת הכנה ללידה
  • ליווי לאורך ההיריון
  • טיפול וייעוץ אחרי הלידה

חלק ממה שמיוחד בסדנאות לקראת לידה זה המפגש עם עוד נשים שנמצאות באותה סיטואציה כמו שלנו: הן מתרגשות ומחכות ללידה אך רוצות לעשות אותה בצורה כמה שיותר טבעית. בסופו של דבר אין משהו שיכול להיות טוב יותר לגוף שלנו ולרך הנולד מאשר ללדת בצורה טבעית, ולכן כדאי ללמוד איך לעשות זאת. לכל אחת מאיתנו יש את הנתונים הפיזיים המתאימים לכך וכולנו יודעות איך לעשות זאת, ומה שנעשה בסדנה זה לגלות את היכולות הטבעיות שקיימות בנו.